| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Τύπος προϊόντος | Φύλλα PVC / PE / PP / ABS / PP / PS |
|---|---|
| Στρώματα του σκάφους | Μονό & πολυεπίπεδο φύλλο |
| Πάχος προϊόντος | 0,1-30 χλστ |
| Κατάσταση | Νέος |
| Διάμετρος προϊόντος | Μέγιστο 3000 mm |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | Π.Ε |
|---|---|
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Αυτόματη σίτιση με εμβόλιο |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Δομή συναρμολόγησης | Συμπληρωματικός τύπος εκχυλίσματος |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
|---|---|
| Διάμετρος προϊόντος | 50-300mm |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Μέθοδος διατροφής | Μία τροφή |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FBE |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
| Καθαρό Επίπεδο | >=SA2.5 |
| Υλικό επίστρωσης | FBE σκόνη |
| Προσδιορισμός | 300-4200 χιλιοστά |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Υλικό επίστρωσης | Εποξειδική Σκόνη, Κόλλα, Πολυαιθυλένιο |
| Δομή Επικάλυψης | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Προσδιορισμός | 50-4200mm |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Υλικό επίστρωσης | Εποξειδική Σκόνη, Κόλλα, Πολυαιθυλένιο |
| Δομή Επικάλυψης | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Προσδιορισμός | 50-4200mm |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώματα |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Προέλευση | Κίνα |
| Τύπος σύνδεσης | Συγκόλληση |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Περίοδος εγγύησης | 12 μηνών |
| Κατάσταση | Νέος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εφοδιασμός εμπορευματοκιβωτίων, θαλάσσιες μεταφορές |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Βαθμός επεξεργασίας επιφανειών | SA2.5 |
| Πιστοποίηση | CE, ISO, RoHS |
| Επαγωγική Θέρμανση | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |