| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000mm |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | HSD 50-426 |
|---|---|
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Εμπορικό σήμα | Χουασίντα. |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Κωδικός ΕΣ | 8477209000 |
| Τύπος προϊόντος | Πίνακας PE |
|---|---|
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000MM |
| Υλικό παραγωγής | πολυαιθυλένιο |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Στυλ διατροφής | Κενό |
|---|---|
| Διάμετρος προϊόντος | 50-300mm |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 6000 τεμάχια/ημέρα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Δ/Κ, D/Α, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | HSD |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυποποιημένη συσκευασία για την εξαγωγή |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων | Χάλυβας |
| εύρος εκπομπής | 159-4200 χιλιοστά |
| Packaging Details | Standard Package For Export |
| Delivery Time | 60 Days |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| Τύπος προϊόντος | Πίνακας PE |
|---|---|
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000MM |
| Υλικό παραγωγής | πολυαιθυλένιο |