| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
|---|---|
| Σωλήνας Dia. | 6 έως 50 mm |
| Πάχος σωλήνα | 3-50mm |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Εξουσία | 380V/50Hz |
|---|---|
| χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Αφρός από καουτσούκ |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Παραγωγική ικανότητα | 500-1000kg/h |
| Δύναμη | 380V/50Hz |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| υλικό | λαστιχένιος αφρός |
| Αυτοματοποίηση | πλήρως αυτόματο |
| Κατανάλωση | 500-1000 kg/h |
| Υλικό | EPDM/NBR |
|---|---|
| Αυτόματη Γραμμή Παραγωγής | Περιεκτικός |
| προδιαγραφές | σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Δομή | Οριζόντια |
| Χρήση | Κλιματισμός Προστάτης Κούπερ |
| Σωλήνας Dia. | 6 έως 50 mm |
|---|---|
| Διάμετρο φύλλου | 500-1500 χιλιοστά |
| Ευέλικτη Παραγωγή | Ευφυής παραγωγή |
| Χρήση | Κλιματισμός Προστάτης Κούπερ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Υλικό | EPDM/NBR |
|---|---|
| Δομή | Οριζόντια |
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα | Αυτοματοποιημένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
|---|---|
| Σωλήνας Dia. | 6 έως 50 mm |
| Πάχος σωλήνα | 3-50mm |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
|---|---|
| Σωλήνας Dia. | 6 έως 50 mm |
| Πάχος σωλήνα | 3-50mm |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Χρησιμοποιημένο υλικό | Επικαιροποίηση |
|---|---|
| Τύπος μετάδοσης | Εύκαμπτος |
| Προσδιορισμός | σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |
| Εύρος πλάτους | 100-1000 mm |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση και εκπαίδευση |
|---|---|
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Κατάσταση | Νέος |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |