| Διάμετρος της ράβδου | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Μοντέλο εξωθητήρα | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Μετατροπέας συχνότητας | ΥΦΑΔΙ |
| Παραγωγική ικανότητα | 20kg/h |
| Κωδικός HS | 847720000000 |
| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Transport Package | Mandrel and Carton |
| Προδιαγραφές | Διάμετρος 2,5 mm-4,0 mm |
| Rod Dia. | 3.5-4mm |
| Χρώμα | Λευκό, μαύρο και ειδικά κατασκευασμένο |
| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Production Capacity | 5 tons/Day |
| Πακέτο μεταφοράς | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Specification | Diameter from 2.5mm-4.0mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Διάμετρος της ράβδου | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Πρότυπο εκχυλίσματος | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
| Μετατροπέας συχνοτήτων | ABB |
| παραγωγική ικανότητα | 30kg/h |
| Packaging Details | Standard Package |
| Τύπος Καρδιάς Συγκόλλησης | πλαστικό |
|---|---|
| Τύπος ράβδου συγκόλλησης από ανοξείδωτο χάλυβα | ΠΕ/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Δύναμη συγκόλλησης | AC |
| Dia ράβδων. | 3.5 χιλ.-4 χιλ. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Εφαρμογή | Ζύγιση αγωγών |
|---|---|
| Χρώμα | Διατίθενται προσαρμοσμένα χρώματα κατόπιν αιτήματος |
| Dia ράβδων. | 3.5-4mm |
| Τύπος Καρδιάς Συγκόλλησης | πλαστικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Τύπος ράβδου συγκόλλησης από ανοξείδωτο χάλυβα | ΠΕ/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Να τροφοδοτηθεί σε φορητό συγκολλητή |
| Τύπος Καρδιάς Συγκόλλησης | πλαστικό |
| Διάμετρος | 4.0mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Τύπος Καρδιάς Συγκόλλησης | πλαστικό |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 10-20 χιλιόγραμματα/τυλίγμα |
| Dia ράβδων. | 3.5 χιλ.-4 χιλ. |
| Χρώμα | Από τη διαταγή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Υλικό | PE, PP, PVC και άλλα |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 2 mm έως 10 mm |
| Χρώμα | Κάθε |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Υλικό | HDPE/PP |
|---|---|
| Προσδιορισμός | SGS |
| Ελαφρύ Βάρος | Εύκολο στη μεταφορά στο χέρι |
| Εξουσία | 380V/220V 50Hz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |