| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | 20 mm-1200 mm |
|---|---|
| Τοποθεσία | Εσωτερικά |
| Κύριος εξωθητής | 90 |
| Υλικό μόνωσης | Αφρός πολυουρεθάνιου |
| Τέμνουσα συσκευή | ΠΛΑΝΗΤΙΚΟΣ ΚΟΠΤΗΣ |
| Εύρος σωλήνων | 960-1680 mm |
|---|---|
| Χρώμα σωλήνα σακακιού | Μαύρο ή κίτρινο |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Εφαρμογή | Παραγωγή προμονωμένου τζάκετ σωλήνα |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Pipe Diameter | From 12mm-2000mm |
| Πρωτότυπη ύλη | ΠΕ |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή |
| Αριθμός Βίδας | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
|---|---|
| Υπόθεση | Καινούργιο |
| Ονομασία του προϊόντος | Γραμμή εξώθησης σωλήνων σπειροειδούς δομημένου τοιχώματος HDPE με κοίλο τοίχωμα 200-3000mm |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Κατηγορία προϊόντων | Προϊσοποιημένη γραμμή παραγωγής σωλήνων |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εφαρμογή | σωλήνας |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εφοδιασμός εμπορευματοκιβωτίων, θαλάσσιες μεταφορές |
| Περιοχή διαμέτρου | 110-2000 χιλιοστά |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πρωτοϋλικά | ΠΕ |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επεξεργασία νιτρίδων, βάθος: 0,3 ~ 0,6 mm |
| Χρησιμοποίηση σωλήνων | Προ-ασθένεια |
| Υλικό σωλήνων | HDPE/χάλυβας |
|---|---|
| Κατανάλωση δροσίζοντας νερού | 10m3/h |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | 50mm200mm |
| Συνολική ισχύς | 200Kw |
| Σχήμα | ABC-123 |
| Υπόθεση | νέος |
|---|---|
| Προδιαγραφές | ΠΑΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΡΩΠΙΚΟ |
| Γύρισμα | Μία βίδα |
| Χρώμα | ο Μαύρος ή κίτρινος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | STARDARD ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Περίοδος εγγύησης | 12 μηνών |
| Κατάσταση | Νέος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εφοδιασμός εμπορευματοκιβωτίων, θαλάσσιες μεταφορές |
| Trademark | HUASHIDA |
|---|---|
| Condition | New |
| HDPE | 600kg/H |
| Material | PP/PE |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |