| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εξάτμιση | Εξάτμιση |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Τύπος υλικού | Σωλήνας από χάλυβα, αφρός πολυουρεθάνης, εξωτερικός σωλήνας HDPE |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εξάτμιση | Εξάτμιση |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Τύπος υλικού | Σωλήνας από χάλυβα, αφρός πολυουρεθάνης, εξωτερικός σωλήνας HDPE |
| Υλικό στρώσης μόνωσης | PU άφρισμα |
|---|---|
| Σύστημα τροφοδοτών | Κενός τροφοδότης |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τύπος προϊόντος | Γραμμή παραγωγής σωλήνων |
| Χρησιμοποιήστε υλικό | Πύργο εσωτερικής διάταξης από αφρό PU, PE και πλαστικό |
| Προδιαγραφές | 110-2200 χιλιοστά |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Εμπορικό σήμα | Χουασίντα. |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Υλικό σωλήνων | HDPE, PEX, PERT κλπ. |
|---|---|
| Δύναμη θέρμανσης | 4.0KW×4 ζώνες |
| Εσωτερική μεταποίηση | Επεξεργασία νιτρίδων, βάθος: 0,4 έως 0,7 mm, εξόρυξη |
| Υλικό βαρέλι | 38CrMoALA |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επεξεργασία νιτρίδων, βάθος: 0,3 ~ 0,6 mm |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Product Type | Plastic Pipe |
|---|---|
| Capacity | 1500kg/H |
| Use for | Central Heating, Cooling Oil & Gas Transmission |
| Assembly Structure | Separate Type Extruder |
| Packaging Details | Standard Package |
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Σχήμα | SRQG-110 |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων (ΚΚ) | 20-63 |
| Δυνατότητα οθόνης ((KG/H) | 45KW |
| Εκχυλίστης | SJ-65/30 |
| Διάσταση (χιλ.) | 36×1,8×3 |
| Σχήμα αριθ. | 200600mm |
|---|---|
| Υπόθεση | Καινούργιο |
| Υλικό | PP/PE |
| Αριθμός Βίδας | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| HDPE | 600kg/H |