| Trademark | HUASHIDA |
|---|---|
| Condition | New |
| HDPE | 600kg/H |
| Material | PP/PE |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Χαρακτηριστικό του σωλήνα | μονό και διπλό τοίχωμα |
|---|---|
| Κοινός | Αδιάβροχο/Αδιάβροχο |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Πρωτοϋλικά | PE/PP/PVC |
| Μέθοδος περιστροφής | Αυτοματοποιημένη επικάλυψη |
| Σχήμα αριθ. | 200600mm |
|---|---|
| Υπόθεση | Καινούργιο |
| Υλικό | PP/PE |
| Αριθμός Βίδας | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| HDPE | 600kg/H |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Κλειδιά | Μηχανή κατασκευής πλατών κυματοειδών σωλήνων PE |
| Μέθοδος θέρμανσης | Ηλεκτρική θέρμανση |
| Κατανάλωση | 100-1000 kg/h |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Υλικό | PP/HDPE |
|---|---|
| Αριθμός στρωμάτων | Διπλό στρώμα |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6μ/Ελπ.,1,2μ/Ελπ |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Διάσταση | 26000*16000*5000 |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Χρώμα σωλήνα | Μαύρο + Κίτρινο ή Μπλε |
| Σειρά σωλήνων | 300-1200 mm |
| διαδικασία εξώθησης | Πολυστρωματική εξώθηση |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή χύτευσης εξώθησης |
|---|---|
| Δομή συναρμολόγησης | Συμπληρωματικός τύπος εκχυλίσματος |
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |
| Εφαρμογή | Αποχέτευση και αποχέτευση σε δημοτικές εγκαταστάσεις |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
| Τύπος | δομή τοίχου |
|---|---|
| Αποδόσεις | 10-50 kg ή 100 kg |
| Τύπος επεξεργασίας | Εξωθώντας τη μηχανή, που εξωθεί τον εξοπλισμό |
| χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Κοινός | Αδιάβροχο/Αδιάβροχο |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εφαρμογή | σωλήνας |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εφοδιασμός εμπορευματοκιβωτίων, θαλάσσιες μεταφορές |