| Επεξεργασμένο πλαστικό | PE/PP |
|---|---|
| Τρόπος τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Γύρισμα | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Δομή καναλιού βίδας | Βαθιά βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Υλικό | HDPE & PE |
|---|---|
| Εξοργιστής | T-Die (Flat Die) |
| Ικανότητα | 150 - 500 kg/h |
| Εξουσία | 380V / 3 Phase / 50Hz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
|---|---|
| Ικανότητα | 50 μονάδες/μήνα |
| Ισχύς θέρμανσης | 20-30KW |
| Ζώνες ψύξης | 3-5 |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
|---|---|
| Ικανότητα | 50 μονάδες/μήνα |
| Ισχύς θέρμανσης | 20-30KW |
| Ζώνες ψύξης | 3-5 |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Στρώματα του σκάφους | Μονό στρώμα |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Ικανότητα | 160-200 Kg/H |
| Τύπος | HDPE και PE |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Τύπος προϊόντος | Φύλλα PVC / PE / PP / ABS / PP / PS |
|---|---|
| Στρώματα του σκάφους | Μονό & πολυεπίπεδο φύλλο |
| Πάχος προϊόντος | 0,1-30 χλστ |
| Διάμετρος προϊόντος | Μέγιστο 3000 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινες περιπτώσεις και παλέτες |
| Τύπος προϊόντος | Φύλλα PVC / PE / PP / ABS / PP / PS |
|---|---|
| Στρώματα του σκάφους | Μονό & πολυεπίπεδο φύλλο |
| Πάχος προϊόντος | 0,1-30 χλστ |
| Κατάσταση | Νέος |
| Διάμετρος προϊόντος | Μέγιστο 3000 mm |
| Τύπος προϊόντος | Φύλλα PVC / PE / PP / ABS / PP / PS |
|---|---|
| Στρώματα του σκάφους | Μονό & πολυεπίπεδο φύλλο |
| Πάχος προϊόντος | 0,1-30 χλστ |
| Διάμετρος προϊόντος | Μέγιστο 3000 mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
|---|---|
| Σωλήνας Dia. | 6 έως 50 mm |
| Πάχος σωλήνα | 3-50mm |
| Εξουσία | Τριφασικό, 50Hz |
| Προσδιορισμός | σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |