| Στρώματα του σκάφους | Ενιαίο πιάτο |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Ικανότητα | 160-200 kg/ώρα |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000mm |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
|---|---|
| Ικανότητα | 50 μονάδες/μήνα |
| Ισχύς θέρμανσης | 20-30KW |
| Ζώνες ψύξης | 3-5 |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Τύπος προϊόντος | Φύλλα PVC / PE / PP / ABS / PP / PS |
|---|---|
| Στρώματα του σκάφους | Μονό & πολυεπίπεδο φύλλο |
| Πάχος προϊόντος | 0,1-30 χλστ |
| Διάμετρος προϊόντος | Μέγιστο 3000 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινες περιπτώσεις και παλέτες |
| Τύπος προϊόντος | Φύλλα PVC / PE / PP / ABS / PP / PS |
|---|---|
| Στρώματα του σκάφους | Μονό & πολυεπίπεδο φύλλο |
| Πάχος προϊόντος | 0,1-30 χλστ |
| Κατάσταση | Νέος |
| Διάμετρος προϊόντος | Μέγιστο 3000 mm |
| Τύπος προϊόντος | Φύλλα PVC / PE / PP / ABS / PP / PS |
|---|---|
| Στρώματα του σκάφους | Μονό & πολυεπίπεδο φύλλο |
| Πάχος προϊόντος | 0,1-30 χλστ |
| Διάμετρος προϊόντος | Μέγιστο 3000 mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
|---|---|
| Σωλήνας Dia. | 6 έως 50 mm |
| Πάχος σωλήνα | 3-50mm |
| Εξουσία | Τριφασικό, 50Hz |
| Προσδιορισμός | σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000mm |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Πάχος υποστρώματος | ≥ 0,6MM |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ΗΜΕΡΕΣ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 90 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 μονάδες / έτος |
| Τόπος καταγωγής | Qingdao, Κίνα |