| ποσοστό διάβρωσης | 0,01- 0,1 |
|---|---|
| Χρώμα | Κάθε |
| Δύναμη | 70N |
| Πάχος | 0,8-3,0 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία | 50 - 120 C |
| Στρώματα του σκάφους | Μονό & πολυεπίπεδο φύλλο |
|---|---|
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Υλικό | ΠΕ/PP/PS/HIPS/ABS |
| Διάμετρος προϊόντος | 800 χλστ |
| Πάχος προϊόντος | 0,2-3 χιλιοστά |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ/PP/PS/HIPS/ABS |
| Διάμετρος προϊόντος | Μέγιστο 3000 mm |
| Πάχος προϊόντος | 0,1-30 χλστ |
| Στρώματα του σκάφους | Μονό & πολυεπίπεδο φύλλο |
| Εφαρμογή | Συνδέσεις από σπειροειδώς κυματοειδείς σωλήνες ενισχυμένων από μέταλλο |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Υλικό ταινίας ηλεκτροσύντησης | ΠΕ και Δίκτυο μετάλλων |
| Πλάτος φύλλου | 200mm2000mm |
| Πάχος φύλλου | 0.1mm30mm |
| Υλικό | HDPE & PE |
|---|---|
| Εξοργιστής | T-Die (Flat Die) |
| Ικανότητα | 150 - 500 kg/h |
| Εξουσία | 380V / 3 Phase / 50Hz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
|---|---|
| Ικανότητα | 50 μονάδες/μήνα |
| Ισχύς θέρμανσης | 20-30KW |
| Ζώνες ψύξης | 3-5 |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Στρώματα του σκάφους | Μονό στρώμα |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Ικανότητα | 160-200 Kg/H |
| Τύπος | HDPE και PE |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Στρώματα του σκάφους | Ενιαίο πιάτο |
|---|---|
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000 χλστ |
| Προσαρμογή | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Ικανότητα | 160-200 kg/ώρα |
|---|---|
| Πρώτη ύλη | Πολυαιθυλένιο (PE) |
| Λειτουργία | αντιδιαβρωτικές ταινίες |
| Γραμμή προϊόντων | Μηχανή κατασκευής αντιδιαβρωτικής ταινίας ψυχρής εφαρμογής |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |