| Διαμέτρηση | Κενό |
|---|---|
| Εύρος σωλήνων | 20-2200 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | αστικός σωλήνας αερίου, σωλήνας παροχής νερού |
| Εξωθητής | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Εύρος σωλήνων | 300 mm-3000 mm |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Εφαρμογή | Αποχέτευση και αποχέτευση σε δημοτικές εγκαταστάσεις |
| Στυλ Εξωθητήρα | SJ90× 30, SJ100× 33 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
|---|---|
| σύστημα ελέγχου | Siemens |
| Τύπος υλικού | Σωλήνας από χάλυβα, αφρός πολυουρεθάνης, εξωτερικός σωλήνας HDPE |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Αυτόματη σίτιση με εμβόλιο |
| Όνομα προϊόντος | Προϊσοποιημένη γραμμή παραγωγής σωλήνων |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εφαρμογή | Σωλήνας παροχής αερίου |
| Μήκος | 36μ, 52μ, 72μ |
| Διάμετρος | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εφαρμογή | Σωλήνας παροχής αερίου |
| Μήκος | 36μ, 52μ, 72μ |
| Διάμετρος | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Εφαρμογή | Αποχέτευση και αποχέτευση σε δημοτικές εγκαταστάσεις |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Υπολογιστική | Υπολογιστικά |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εφαρμογή | Σωλήνας παροχής αερίου |
| Μήκος | 36μ, 52μ, 72μ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Διάμετρος σωλήνα | ΠΕ |
|---|---|
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό | Πλανητική κοπή |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Humidity | 85% without condensation |
| Main Extruder | Sj-90/33,Sj-120/33,Sj-150/33 |
| Diameter Range | 110-2000mm |
| Extrusion Process | Multi-Layer Extrusion |
| Εκχυλίστης | HSD-120x38 |
|---|---|
| Πρωτότυπη ύλη | ΠΕ |
| ΠΛΚ | ΣΙΜΕΝΣ |
| Μέθοδος θέρμανσης | Ηλεκτρική θέρμανση |
| σειρά μήκους σωλήνων | 6m - 12m |