| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| πρώτη ύλη | Π.Ε |
| Εφαρμογή | Παραγωγή προμονωμένου τζάκετ σωλήνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Διάμετρος σωλήνα | 20-2200 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενό |
| Συνολική ισχύς εγκατάστασης | 500kW |
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο για εξαγωγή |
| Product Category | Corrugated Pipe Production Line |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Product Name | HDPE Plastic Hollow Wall Spiral Pipe Extrusion Line |
| High Stiffness | Yes |
| Economical Construction | Yes |
| Διάσταση | 26000*16000*5000 |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Εγκατεστημένη ισχύς | 380V 50Hz |
| Σειρά σωλήνων | Σειρά σωλήνων |
| Δύναμη κινητήρα | 90 kW 55 kW |
| Γραμμή παραγωγής πλαστικών σπειροειδών σωλήνων (διάμετρος 300 mm-1200 mm) | 230 KW |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Χρώμα σωλήνα | Μαύρο + Κίτρινο ή Μπλε |
| Χρήση | για την παροχή λυμάτων |
| Ικανότητα παραγωγής | 320-600 |
| Υπόθεση | νέος |
|---|---|
| Χρώμα | Τάγμα |
| Προδιαγραφές | 110-2000 χιλιοστά |
| Γύρισμα | Μία βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένος |
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
|---|---|
| Χωρητικότητα εξώθησης | 1000 (kg/ώρα) |
| Διάμετρος σωλήνα | 20-2200 χιλιοστά |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενό |
| Χρόνος παράδοσης | 90 ημέρες |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή χύτευσης εξώθησης |
|---|---|
| Δομή συναρμολόγησης | Συμπληρωματικός τύπος εκχυλίσματος |
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |
| Εφαρμογή | Αποχέτευση και αποχέτευση σε δημοτικές εγκαταστάσεις |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
| Δομή συναρμολόγησης | Συμπληρωματικός τύπος εκχυλίσματος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή χύτευσης εξώθησης |
| Εφαρμογή | Αποχέτευση και αποχέτευση σε δημοτικές εγκαταστάσεις |
| Υλικό | HDPE |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |