| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
|---|---|
| Πρωτοϋλικά | ΠΕ |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | 20 έως 2000 mm |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | 20 έως 2000 mm |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Διάμετρος σωλήνα | 20-2200 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενό |
| Συνολική ισχύς εγκατάστασης | 500kW |
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο για εξαγωγή |
| Διαμέτρηση | Κενό |
|---|---|
| Εύρος σωλήνων | 20-2200 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | αστικός σωλήνας αερίου, σωλήνας παροχής νερού |
| Εξωθητής | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| πρώτη ύλη | Π.Ε |
| Εφαρμογή | Παραγωγή προμονωμένου τζάκετ σωλήνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Product Category | Corrugated Pipe Production Line |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Product Name | HDPE Plastic Hollow Wall Spiral Pipe Extrusion Line |
| High Stiffness | Yes |
| Economical Construction | Yes |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 20-2200 χιλιοστά |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Όλη η ζωή |
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο για εξαγωγή |
| Αντίσταση στην παραμόρφωση με έλξη | Ωραίο. |
|---|---|
| Εγκατεστημένη ισχύς | 180kw, 230kw, 400kw, 680kw |
| μακρά διάρκεια ζωής | Περίπου 50 χρόνια |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Χαμηλό βάρος | - Ναι, ναι. |
| Πρώτη ύλη | Π.Ε |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο |