Η Γραμμή Παραγωγής Προ-μονωμένων Σωλήνων είναι μια προηγμένη λύση σχεδιασμένη για να καλύψει τις αυξανόμενες απαιτήσεις των σύγχρονων έργων υποδομής, ιδιαίτερα στα συστήματα τηλεθέρμανσης, ψύξης και στις υπόγειες εγκαταστάσεις αγωγών. Αυτή η γραμμή ειδικεύεται στην κατασκευή υψηλής ποιότητας προ-μονωμένων σωλήνων που εξασφαλίζουν αποτελεσματική θερμομόνωση και μακροχρόνια ανθεκτικότητα σε ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών.
Το σύστημα υποστηρίζει διαμέτρους σωλήνων από 110 mm έως 2200 mm, προσφέροντας εξαιρετική ευελιξία για την κάλυψη διαφορετικών απαιτήσεων έργων.
![]()
![]()
| Λειτουργικό Σύστημα | Οθόνη Αφής |
| Εφαρμογή | Τηλεθέρμανση, Συστήματα Ψύξης, Και Υπόγειες Εγκαταστάσεις Αγωγών |
| Βαθμός Επεξεργασίας Επιφάνειας | ≥SA2.5 |
| Χωρητικότητα Επεξεργασίας | ≤250㎡/h |
| Εύρος Μήκους Σωλήνα | 6m - 12m |
| Συσκευασμένο | Φιλμ |
| Συνολική Ισχύς | 200KW |
| Υλικό Σωλήνα | HDPE |
| Διάμετρος Σωλήνα | 110-2200mm |
| Χωρητικότητα | 160-200kg/H |
![]()
![]()
![]()
Η Qingdao Huashida Machinery Co., LTD, είναι κατασκευαστής σειρών μηχανών πλαστικών σωλήνων, μηχανών δημοτικών σωλήνων, με 21 ετή εμπειρία παραγωγής. &αντιδιαβρωτικών μηχανών, και μηχανών σύνδεσης σωλήνων&αντιδιαβρωτικών υλικών, με 21 ετή εμπειρία παραγωγής. Τα κύρια προϊόντα μας είναι:
1. Σωλήνας μανδύα HDPE για Γραμμή Παραγωγής Προ-μονωμένων Σωλήνων (110-2000mm)
2. Γραμμή Παραγωγής Άκαμπτων Προ-μονωμένων Σωλήνων
3. Γραμμή Παραγωγής Εύκαμπτων Προ-μονωμένων Σωλήνων (PERT)
4. Γραμμή επίστρωσης αντιδιαβρωτικής προστασίας FBE/2LPE/3LPE σε χαλύβδινους σωλήνες
5. Γραμμή αποσκουρίασης χαλύβδινων σωλήνων
6. Γραμμή παραγωγής σωλήνων πίεσης PE
νερού/σωλήνων παροχής νερού/αερίου 6. Γραμμή παραγωγής πλαστικών πλακών/φύλλων/γεωμεμβρανών PP/PE7.
Γραμμή παραγωγής σωλήνων/πλακών θερμομόνωσης NBR PVC T
8. Αντιδιαβρωτικά υλικά και όργανα αγωγών: θερμοσυστελλόμενο μανίκι σύνδεσης, ηλεκτροσυγκολλήσιμο μανίκι σύνδεσης, φορητό πιστόλι συγκόλλησης (εξωθητήρας), ράβδος συγκόλλησης PE PP.Έχουμε συνεργαστεί με περισσότερους από 400 πελάτες στο εξωτερικό και εξάγουμε τα προϊόντα μας στο Καζακστάν, Ουζμπεκιστάν, Ιράν, Τουρκία, Ρωσία, Νιγηρία και άλλες χώρες.Επισκόπηση εργοστασίου
Η ομάδα μας
Παράδοση
Έκθεση![]()
![]()
![]()
![]()
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές