| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3 χιλιοστά |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
| Κωδικός ΕΣ | 847710900 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
|---|---|
| Thickness | 2-18mm |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Υλικό | Ατσάλι |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
| Υλικό επίστρωσης | Εποξειδική σκόνη, συγκολλητική, πολυαιθυλενίου |
| Κατάσταση | νέος |
| Δομή 3PE | Εποξικό+Κλειστικό+Πολυαιθυλένιο εκχυλίσματος |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Transport Package | Standard Package |
| Βασικό υλικό | ΠΕ |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3mm |
|---|---|
| Διάμετρο του μανίκου | 750-800mm |
| δύναμη αποφλοίωσης | >150 N/cm (ASTM D1000) |
| Ποσοστό πρόσληψης νερού | 0,05% (ASTM D570) |
| Αντοχή εφελκυσμού | 15-20Mpa (ASTM D638) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 2000 Σετ/Ημέρα |
| Τόπος καταγωγής | Τσινγκντάο Κίνα |