| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Χρωματισμός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διοχέτευση αγωγών Αντοκρωσίας |
| Δάχος | 2.0/2.5/3.5mm |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Σύνδεση | Εξεργασία με συγκόλληση |
| Διάμετρο του μανίκου | 1000MM |
|---|---|
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Υλικό | Πλαστικό επεξεργασμένο |
|---|---|
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Αυτόματη βαθμολογία | Αυτόματο |
|---|---|
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| κατάσταση | Νέο |
| Σειρά σωλήνων | 48-3000 χιλ. |
| Μέθοδος αντιδονής | 3π |
| Στρώματα του σκάφους | Ενιαίο πιάτο |
|---|---|
| Προσαρμογή | Προσαρμόσιμο |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000 χλστ |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Υλικό | Π.Ε |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
|---|---|
| Συνήθως | Αντικροσία & Επισκευή |
| Τύπος προϊόντος | Πίνακας PE |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 2000 Σετ/Ημέρα |
| Τόπος καταγωγής | Τσινγκντάο Κίνα |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Υλικό | HDPE/PP |
|---|---|
| Εφαρμογή | αγωγοί πετρελαίου και φυσικού αερίου |
| Σφιχτότητα | ≥ 0,98g/cm3 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |