| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | HSD |
| Κωδικός HS | 8477109000 |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Διάμετρος προϊόντος | 50-300mm |
| Διάμετρος προϊόντος | 50-300mm |
|---|---|
| Πάχος προϊόντος | 1.53mm |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3 χιλ. |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008 |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Πάχος υποστρώματος | ≥ 0,6MM |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ΗΜΕΡΕΣ |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FBE |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
| Καθαρό Επίπεδο | >=SA2.5 |
| Υλικό επίστρωσης | FBE σκόνη |
| Προσδιορισμός | 300-4200 χιλιοστά |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
|---|---|
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Σύστημα τροφοδοτών | Κενός τροφοδότης |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Γύρισμα | Μία βίδα |
| Ειδικότητα | Απομόνωση |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 60c-110c |
| Προδιαγραφές | Δάχος 0,8-3,0 mm |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, Ωκεανός, Ηλεκτρονική, Μεταλλουργία, Χημική, Πετρελαίου |
| Χρόνος παράδοσης | 10 ημέρες |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Μοντέλο Αρ. | HSD 377 χλστ |
|---|---|
| Επένδυση | επίστρωση πούδρας |
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Πάχος PE | 2-3 χιλιοστά |
| Μοντέλο Αρ. | HSD 377 χλστ |
|---|---|
| Επένδυση | επίστρωση πούδρας |
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Πάχος PE | 2-3 χιλιοστά |
| Μοντέλο Αρ. | HSD 377 χλστ |
|---|---|
| Επένδυση | επίστρωση πούδρας |
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Πάχος PE | 2-3 χιλιοστά |