| Σχήμα αριθ. | 110-2200 χιλιοστά |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Υπόθεση | νέος |
| Προδιαγραφές | 110-2200 |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008 |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
| Πρωτοϋλικά | ΠΕ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Υλικό | PP/HDPE |
|---|---|
| Μέγιστη έξοδος | 1000 κιλά/ώρα |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Πρώτη ύλη | Π.Ε |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | 110-2200mm |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Κατάσταση | Νέος |
| Προσδιορισμός | 110-2200 |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008 |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Εξάτμιση | Εξάτμιση |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Παραγωγή προμονωμένου τζάκετ σωλήνα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Υπόθεση | νέος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
| Αριθμός στρωμάτων | Διπλό στρώμα |
|---|---|
| Υλικό | PP/HDPE |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| εφαρμογή | Παραγωγή προμονωμένου τζάκετ σωλήνα |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με Δωρεάν, Εκπαίδευση των Εργαζομένων |
| Πλήρης γραμμή παραγωγής για προμονωμένους σωλήνες HDPE, με κοπή χωρίς σκόνη | ΕΞΑΓΩΓΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εξάτμιση | Εξάτμιση |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Τύπος υλικού | Σωλήνας από χάλυβα, αφρός πολυουρεθάνης, εξωτερικός σωλήνας HDPE |