| Διάμετρος σωλήνα | Από 110 mm έως 2000 mm |
|---|---|
| Πρωτοϋλικά | ΠΕ |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κόψη |
| ΠΛΚ | Η Siemens |
| Σειρά παραγωγής | Διάμετρος σωλήνα 110-600 mm |
|---|---|
| Περιοχή διαμέτρου | 110-2000 χιλιοστά |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με κενό και νερό |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κόψη |
| Δύναμη | Ζώνη απαλλαγής από κίνδυνο |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, QS |
| Condition | New |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
| Raw Material | PE |
| Επένδυση | επίστρωση πούδρας |
|---|---|
| Αρχή | Τύπος υψηλού αέρα |
| Εφαρμογή | Υδροφόρος θερμής ψύξης/πετρέλαιο/αγωγός χημικών υλικών |
| Δομή σωλήνων | Τεχνική διάταξη για την κατασκευή υδραυλικών σωλήνων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο Wodden |
| Εκχυλίστης | HSD-120x38 |
|---|---|
| Πρωτότυπη ύλη | ΠΕ |
| ΠΛΚ | ΣΙΜΕΝΣ |
| Μέθοδος θέρμανσης | Ηλεκτρική θέρμανση |
| σειρά μήκους σωλήνων | 6m - 12m |
| Προδιαγραφές | 20 έως 2000 mm |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση δωρεάν, εκπαίδευση των εργαζομένων |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | 20 έως 2000 mm |
|---|---|
| Πρωτοϋλικά | PE80, PE100 |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Υλικό σωλήνων | Χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Αποξηραντική μηχανή | HSD-1200 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Προσδιορισμός | ΠΕ-910 |
|---|---|
| Κύριος εξωθητής | 130 |
| Διάμετρος σωλήνων (χιλ.) | 1160mm |
| Ικανότητα (kg/h) | 600kg/h |
| Μέθοδος φόρτωσης | Αυτοματοποιημένη τροφοδοσία υπό κενό |