| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εξάτμιση | Εξάτμιση |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Τύπος υλικού | Σωλήνας από χάλυβα, αφρός πολυουρεθάνης, εξωτερικός σωλήνας HDPE |
| Διάμετρος σωλήνα | 20630MM |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενό |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Μήκος γραμμών παραγωγής | 3050m |
|---|---|
| Προδιαγραφή σωλήνων | 960-1680 mm |
| Υλικό σωλήνων | HDPE/χάλυβας |
| Διάστημα σωλήνα | Απεριόριστο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Εφαρμογή | για την παραγωγή προμονωμένων σωλήνων |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Προδιαγραφές | 960-1680 mm |
| Υλικό αγωγών | HDPE |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Σχήμα | ΠΕ-850/1372 |
|---|---|
| Αποξηραντική μηχανή | HSD-1200 |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με κενό και νερό |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Πρωτοϋλικά | ΠΕ |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 110-2200 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Εμπορικό σήμα | Χουασίντα. |
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Ικανότητα (kg/h) | 600kg/h |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008 |
| Κατάσταση | Νέος |
| Υλικό σωλήνα | PE, HDPE |
| Εφαρμόσιμη διάμετρος σωλήνα | 110-560 |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εξάτμιση | Εξάτμιση |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Τύπος υλικού | Σωλήνας από χάλυβα, αφρός πολυουρεθάνης, εξωτερικός σωλήνας HDPE |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Αριθμός στρωμάτων | Διπλό στρώμα |
| Υλικό | PP/HDPE |
| Μέγιστη έξοδος | 1000kg/H |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |