| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη με νερό |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα | οθόνη αφής |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/50Hz |
| Τύπος μετάδοσης | Σκληρό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Εμπορικό σήμα | Χουασίντα. |
| Προδιαγραφές | 110-2200 χιλιοστά |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Πρώτη ύλη | Π.Ε |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
|---|---|
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Πάχος σωλήνα | 3-50mm |
| εφαρμογή | Παραγωγή προμονωμένου τζάκετ σωλήνα |
| Προσδιορισμός | σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| κατάσταση | Νέο |
|---|---|
| Προδιαγραφές | διάμετρος σωλήνα. 1380-2000mm |
| Γύρισμα | Μονό βίδωμα |
| Χρώμα | ο Μαύρος ή κίτρινος |
| Διάμετρος | 100-2000 χιλιοστά |
| Προθεσμία διατήρησης | 12 μήνες |
|---|---|
| 可生产管材类型 | αλουμινένιο σύνθετο σωλήνα |
| Κατάσταση | Νέος |
| Διάμετρος σωλήνα | Από 110 mm έως 2000 mm |
| Πρώτη ύλη | Π.Ε |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6μ/Ελπ.,1,2μ/Ελπ |
|---|---|
| υλικό | PP/HDPE |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Μέγιστη έξοδος | 1000kg/H |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ΗΜΕΡΕΣ |
| Υλικό προϊόντος | HDPE |
|---|---|
| Εφαρμογή | Παραγωγή προμονωμένου τζάκετ σωλήνα |
| Κατασκευαστής | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Εξάτμιση | Εξάτμιση |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Εξάτμιση | Εξάτμιση |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Παραγωγή προμονωμένου τζάκετ σωλήνα |
| Τύπος | Γραμμή επίστρωσης 3LPE |
|---|---|
| Στρώμα επίστρωσης | Εσωτερικός και εξωτερικός τοίχος σωλήνων |
| Υλικά για παραγωγή | Εποξειδική Σκόνη, Κόλλα, Πολυαιθυλένιο |
| Ικανότητα επεξεργασίας | ≥250m²/h |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη/Πλαστική μεμβράνη |