| Κατάσταση | Καινούργιο |
|---|---|
| Προδιαγραφές | διάμετρος σωλήνα. 1380-2000mm |
| Γύρισμα | Μονό βίδωμα |
| Ικανότητα παραγωγής | 250 κιλά |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Θέση | Εσωτερικός |
|---|---|
| Επίπεδο καθαρισμού | SA2.5 |
| Εξωθητής | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Τύπος μεθόδου | Αυτόματο |
| Υλικά επικάλυψης | Πολυαιθυλένιο, συγκολλητικό, εποξικό |
| Θέση | Εσωτερικός |
|---|---|
| Επίπεδο καθαρισμού | SA2.5 |
| Εξωθητής | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Τύπος μεθόδου | Αυτόματο |
| Υλικά επικάλυψης | Πολυαιθυλένιο, συγκολλητικό, εποξικό |
| Θέση | Εσωτερικός |
|---|---|
| Επίπεδο καθαρισμού | SA2.5 |
| Εξωθητής | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Τύπος μεθόδου | Αυτόματο |
| Υλικά επικάλυψης | Πολυαιθυλένιο, συγκολλητικό, εποξικό |
| Θέση | Εσωτερικός |
|---|---|
| Επίπεδο καθαρισμού | SA2.5 |
| εξωθητήρα | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Τύπος μεθόδου | Αυτόματο |
| Υλικά επικάλυψης | Πολυαιθυλένιο, συγκολλητικό, εποξικό |
| Θέση | Εσωτερικός |
|---|---|
| Επίπεδο καθαρισμού | SA2.5 |
| εξωθητήρα | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Τύπος μεθόδου | Αυτόματο |
| Υλικά επικάλυψης | Πολυαιθυλένιο, συγκολλητικό, εποξικό |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
|---|---|
| Σκηνή επικάλυψης | Εσωτερικό Fbe και Εξωτερικό 3lpe |
| Μέθοδος ψεκασμού | Πυροβόλο ηλεκτροστατικού ψεκασμού υψηλής τάσης |
| Εφαρμογές | Αγωγοί Παροχής Πετρελαίου, Φυσικού Αερίου και Νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη/Πλαστική μεμβράνη |
| Θέση | Εσωτερικός |
|---|---|
| Επίπεδο καθαρισμού | SA2.5 |
| εξωθητήρα | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Τύπος μεθόδου | Αυτόματο |
| Υλικά επικάλυψης | Πολυαιθυλένιο, συγκολλητικό, εποξικό |
| Επένδυση | επίστρωση πούδρας |
|---|---|
| Δομή σωλήνων | Τεχνική διάταξη για την κατασκευή υδραυλικών σωλήνων |
| Αρχή | Τύπος υψηλού αέρα |
| Εφαρμογή | Υδροφόρος θερμής ψύξης/πετρέλαιο/αγωγός χημικών υλικών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο Wodden |