| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
|---|---|
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Μέθοδος ψεκασμού | Πυροβόλο ηλεκτροστατικού ψεκασμού υψηλής τάσης |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Σύστημα θέρμανσης μεσαίας συχνότητας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη/Πλαστική μεμβράνη |
| Υπόθεση | νέος |
|---|---|
| Χρώμα | Τάγμα |
| Προδιαγραφές | 110-2000 χιλιοστά |
| Γύρισμα | Μία βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένος |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
| Καθαρό επίπεδο | >=SA2.5 |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Σύστημα θέρμανσης μεσαίας συχνότητας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη/Πλαστική μεμβράνη |
| Πεδίο παραγωγής | Προϊόντα |
|---|---|
| Διάστημα σωλήνα | 6-12 μέτρα |
| Συνολική ισχύς | 180 kW |
| διαδικασία εξώθησης | Πολυστρωματική εξώθηση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
|---|---|
| Σκηνή επικάλυψης | Εσωτερικό Fbe και Εξωτερικό 3lpe |
| Μέθοδος ψεκασμού | Πυροβόλο ηλεκτροστατικού ψεκασμού υψηλής τάσης |
| Εφαρμογές | Αγωγοί Παροχής Πετρελαίου, Φυσικού Αερίου και Νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη/Πλαστική μεμβράνη |
| εγκατεστημένη χωρητικότητα | Περίπου 530 kw |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 3 Φράση, 380V 50Hz |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΕΞΑΓΩΓΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ |
| Επιχρισμός | Επιχρίσεις σε σκόνη |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO, RoHS |
| ταχύτητα εξόδου | 1-6m/min |
| θερμοκρασία | 0-30 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δεν υπάρχει επικίνδυνη περιοχή. |
| After-sales Service | Overseas Installation, Free Technical Supporting |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum and Water Spraying Cooling |
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Delivery Time | 60DAYS |
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |