| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/50Hz |
|---|---|
| Χρησιμοποιημένο υλικό | FBE σκόνη, σύνδεσμος, πολυαιθυλένιο |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Υψηλή |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώσεις (FBE+Ακολλητικό+Πολυαιθυλένιο) |
| Διάμετρος σωλήνα | Φ219-Φ1420mm |
| Δυναμικότητα | 1000-2000 μέτρα την ημέρα |
|---|---|
| εύρος εκπομπής | 159 χλστ |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώσεις (FBE, κόλλα, PE) |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Ταχύτητα παραγωγής | 3-12m/Min |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώσεις (FBE+Ακολλητικό+Πολυαιθυλένιο) |
|---|---|
| Μέθοδος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Συγκολλητικό υλικό | Εποξική ρητίνη |
| Κατανάλωση | 1000-1500 μέτρα ανά ώρα |
| Εφαρμογή | Τεχνικός ψεκάζοντας εξοπλισμός |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 200-1420 mm |
| Ικανότητα εκτόξευσης | 350 kg/ώρα |
| Τύπος μεθόδου | Αυτοματοποιημένο |
| Πηγή ενέργειας | Περίπου 1650 kW |
| Περιβαλλοντική κατάσταση | Εσωτερικά |
|---|---|
| σειρά μήκους σωλήνων | 6m-12m |
| Χρήση | Κατασκευή σωλήνα επικάλυψης 3lpe |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώσεις (FBE+Ακολλητικό+Πολυαιθυλένιο) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία σύμφωνα με τη Μηχανή |
| Σχήμα αριθ. | hj-30b |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων | Χαμηλή συχνότητα |
| Στυλ | Φορητός |
| Υλικό | Δόξα συγκόλλησης HDPE |
| Τάση | 220V 50HZ |
| Διάμετρος της ράβδου | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Μοντέλο εξωθητήρα | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Μετατροπέας συχνότητας | ΥΦΑΔΙ |
| Παραγωγική ικανότητα | 20kg/h |
| Κωδικός HS | 847720000000 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 μονάδες/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
|---|---|
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP/PE/PVC |
| Πακέτο μεταφοράς | Κουτί από κράμα |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από κράμα |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
|---|---|
| Τύπος | Εξωθητής χειρός |
| Κωδικός ΕΣ | 8468800000 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 570*500*160 χιλιοστά |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |