| Σχήμα αριθ. | 200600mm |
|---|---|
| Υλικό | PP/PE |
| Αριθμός Βίδας | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| HDPE | 600kg/H |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Εύρος Συχνοτήτων | μεσαία συχνότητα |
|---|---|
| Ελεγχος | Αυτόματο |
| Ηλεκτρικό ρεύμα | αντιστροφέας |
| Εξουσία | Ηλεκτρικός |
| Κώδικας Hs | 8515219000 |
| Εύρος Συχνοτήτων | μεσαία συχνότητα |
|---|---|
| Ελεγχος | Αυτόματο |
| Ηλεκτρικό ρεύμα | αντιστροφέας |
| Εξουσία | Ηλεκτρικός |
| Κώδικας Hs | 8515219000 |
| Συνολική ισχύς | 400 kW |
|---|---|
| ταχύτητα εκτόξευσης | 05.-5 |
| Χωρητικότητα kg/h | 600 240 |
| Διάσταση (m) | 32*16*6,0 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
| Προσδιορισμός | 2,5 χιλιοστά έως 4 χιλιοστά |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα | 5 τόνοι/ημέρα |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Κώδικας Hs | 39169090 |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T, D/P |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000mm |
| Καθαρό Επίπεδο | ≥2.5 |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εφαρμογή | Αγωγοί πετρελαίου, φυσικού αερίου, ύδρευσης |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Σύστημα Θέρμανσης Μέσης Συχνότητας |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώματα |
|---|---|
| μέθοδος συγκόλλησης | Υπεύθυνη συγκόλληση με τόξο |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Σειρά παραγωγής | 170 χιλιοστά |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Υψηλή |
| Σύστημα τροφοδοτών | Κενός τροφοδότης |
|---|---|
| Συσκευασμένα | ξύλινες περιπτώσεις και παλέτες |
| Σειρά σωλήνων | 110-2000 χιλιοστά |
| Συσκευή ελκυστήρα | Τρακτέρ από 4 έως 12 σαγόνων |
| Τέμνουσα συσκευή | ΠΛΑΝΗΤΙΚΟΣ ΚΟΠΤΗΣ |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |