| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πακέτο μεταφοράς | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Προσδιορισμός | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται για την παρασκευή υλικών που περιέχουν ο |
| Material Processed | PE/PP |
|---|---|
| Type | Multi-Roll |
| Roller | Three |
| Computerized | Computerized |
| Part 1 | Basic Film Extrusion Line |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
|---|---|
| Μέρος 2 | Η γραμμή επικάλυψης με κόλλα (EVA) |
| Μέρος 3 | Τρία στρώματα ινών ενισχυμένη θερμική συρρίκνωση μανδύα |
| Κωδικός ΕΣ | 847710900 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Επίστρωση | Επιχρίσεις σε σκόνη |
|---|---|
| Μέθοδος Ψεκασμού 1 | ηλεκτροστατικός ψεκασμός |
| Μέθοδος ψεκασμού 2 | Ταυτόχρονη επικάλυψη εσωτερικού εξωτερικού τοίχου |
| Προδιαγραφές | 300-4200 χιλιοστά |
| Ποσοστό αποκατάστασης σκονών | ≥98% |
| Διάμετρος βίδες | 120 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα βίδας | 4-40r/min |
| Διάμετρος κυλίνδρου τροφής | 120 χιλιοστά |
| Δύναμη κινητήρα | 90 kW |
| Χρόνος παράδοσης | 8 εργάσιμες ημέρες |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PE/PP |
|---|---|
| Τρόπος τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Γύρισμα | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Δομή καναλιού βίδας | Βαθιά βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Σχήμα | ΠΕ-850/1372 |
|---|---|
| Κύριος εξωθητής | Sj-120/33 |
| Διάμετρος σωλήνων (χιλ.) | Φ850-1372 |
| Ικανότητα (kg/h) | 700-900 |
| Εγκατεστημένη ισχύς (kw) | 440 KW |
| Δάχος Fbe | 200-800 μm |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου | 50-426 mm |
| Πάχος PE | 2-3 χιλιοστά |
| Εκρηκτικά | > 2,5A |
| Κωδικός HS | 847720000000 |
| Διάμ. | 48-3000 χιλ. |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3 χιλ. |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Προσδιορισμός | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται για την παρασκευή υλικών που περιέχουν ο |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
|---|---|
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |