| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Εφαρμογή | Συσκευές σωλήνων σωλήνων από χάλυβα |
|---|---|
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ | Κατά-διάβρωση |
| χρώμα | Μαύρος |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Μέγιστο πλάτος | 1000 χλστ |
| Εφαρμογή | πλαστικό, μέταλλο |
|---|---|
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρήση | Επίστρωση αρμών πεδίου |
|---|---|
| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
| Υλικό Βάσης | Π.Ε |
| Συγκολλητικός | EVA |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Σειρά παραγωγής | 170 χιλιοστά |
|---|---|
| Ικανότητα επεξεργασίας | 170 χιλιοστά |
| Κλάση καθαρισμού | SA2.5 |
| υλικό sed | FBE σκόνη, σύνδεσμος, πολυαιθυλένιο |
| Χρόνος παράδοσης | 8 εργάσιμες ημέρες |
| Σειρά παραγωγής | 426mm |
|---|---|
| Ικανότητα επεξεργασίας | 426mm |
| Κλάση καθαρισμού | SA2.5 |
| υλικό sed | FBE σκόνη, σύνδεσμος, πολυαιθυλένιο |
| Χρόνος παράδοσης | 8 εργάσιμες ημέρες |
| Υλικό μόνωσης | Αφρός πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή αποδοτικότητα, εύκολη λειτουργία, χαμηλή συντήρηση |
| Διάμετρος σωλήνα | DN50-1200mm |
| Λειτουργικό σύστημα | Εικόνα αφής |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | Φ60mm-Φ1420mm |
|---|---|
| Τύπος εξωθητών | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώματα |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Πρότυπο προϊόντος | 3LPE-PP-3 |