| Δυνατότητα κοπής | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Συγκεκριμένη πυκνότητα | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| αντοχή σε έλξη | 20 MPA |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 350% |
| Χρόνος παράδοσης | 10workdays |
| Προσδιορισμός | ΠΕ-910 |
|---|---|
| Κύριος εξωθητής | 130 |
| Διάμετρος σωλήνων (χιλ.) | 1160mm |
| Ικανότητα (kg/h) | 600kg/h |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Εφαρμογή | Συνδέσεις από σπειροειδώς κυματοειδείς σωλήνες ενισχυμένων από μέταλλο |
|---|---|
| υλικό | Πλαστικό |
| Υλικό ταινίας ηλεκτροσύντησης | ΠΕ και Δίκτυο μετάλλων |
| Διάμετρο φύλλου | 200mm2000mm |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.1mm30mm |
| Δυνατότητα κοπής | ≥ 110 N/cm |
|---|---|
| Δυνατότητα τέντωσης | MPA 30 |
| Σημείωση | Προμονωτικά σωλήνες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 6000 τεμάχια/ημέρα |
| Χρόνος παράδοσης | 10 εργάσιμες ημέρες |
| Τύπος προϊόντος | Φύλλα PVC / PE / PP / ABS / PP / PS |
|---|---|
| Στρώματα του σκάφους | Μονό & πολυεπίπεδο φύλλο |
| Πάχος προϊόντος | 0,1-30 χλστ |
| Κατάσταση | Νέος |
| Διάμετρος προϊόντος | Μέγιστο 3000 mm |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| Δομή Επικάλυψης | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Πιστοποίηση | CE, ISO, RoHS, REACH |
| Διάμετρος | 2500 χιλ. |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης | 10 MPA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C σε 125°C |
| Σχήμα διατομής | κυκλική |
| Συγκολλητικό πάχος | 0.82.0mm |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
|---|---|
| Συνήθως | Αντικροσία & Επισκευή |
| Τύπος προϊόντος | Πίνακας PE |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Τύπος ράβδου συγκόλλησης από ανοξείδωτο χάλυβα | ΠΕ/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Να τροφοδοτηθεί σε φορητό συγκολλητή |
| Τύπος Καρδιάς Συγκόλλησης | πλαστικό |
| Διάμετρος | 4.0mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Transport Package | Standard Package |
| Βασικό υλικό | ΠΕ |