| Τύπος Καρδιάς Συγκόλλησης | πλαστικό |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 10-20 χιλιόγραμματα/τυλίγμα |
| Dia ράβδων. | 3.5 χιλ.-4 χιλ. |
| Χρώμα | Από τη διαταγή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Production Capacity | 5tons/Day |
|---|---|
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Trademark | Huashida |
| Εφαρμογή | Προστασία αρθρώσεων πεδίου αγωγού |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Τύπος Καρδιάς Συγκόλλησης | πλαστικό |
|---|---|
| Τύπος ράβδου συγκόλλησης από ανοξείδωτο χάλυβα | ΠΕ/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Δύναμη συγκόλλησης | AC |
| Dia ράβδων. | 3.5 χιλ.-4 χιλ. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Σχήμα | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Κωδικός ΕΣ | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Υπολογιστική | Υπολογιστικά |
| Εφαρμογή | Σύνδεση και συγκόλληση πλαστικών αγωγών |
|---|---|
| Μέγεθος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Προδιαγραφές | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά πρέπει να είναι κατασκευασμένα σύμφωνα με το πρότυπο EN 253, EN 448, EN |
| Κωδικός ΕΣ | 3920999090 |
| Τόπος καταγωγής | Qingdao, Κίνα |
| Σχήμα αριθ. | 1.53.5mm |
|---|---|
| Σύνδεση | Μείωση της θερμότητας |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Εφαρμογή | Σύνδεση και συγκόλληση πλαστικών αγωγών |
| όνομα | Θερμοσυστελλόμενο μανίκι |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Ηλεκτρικό ρεύμα | Κλιματισμός |
| Χαρακτήρας | Σύνθετο Σχεδιασμό Ελαφρύς Βάρους |
| Κεντρικός κινητήρας | Γερμανικό Metabo |
| Αριθμός μοντέλου | hj-30b |
| Χαρακτήρας | Σύνθετο Σχεδιασμό Ελαφρύς Βάρους |
|---|---|
| Ηλεκτρικό ρεύμα | Κλιματισμός |
| Κεντρικός κινητήρας | Γερμανικό Metabo |
| Τετάρτη | 220V-230V |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |