| Κεντρικός κινητήρας | Metabo Γερμανία |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V 50HZ |
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Συνήθως | Συνήθως συγκόλληση με το χέρι |
| Ηλεκτρικό ρεύμα | AC |
| Εφαρμογή του μανδύα συρρίκνωσης θερμότητας 1 | Πυροσκόπιο σπειροειδούς PE με κούφιο τοίχωμα |
|---|---|
| Εφαρμογή του μειωτικού μανδύα 2 | Ατσάλινα ενισχυμένα κυματοειδή σωλήνα |
| Εφαρμογή του μανδύα συρρίκνωσης θερμότητας 3 | Κλείσιμο αγωγού 3lpe |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
| Κωδικός ΕΣ | 847710900 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Κωδικός ΕΣ | 847710900 |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Τετάρτη | 220V 50Hz |
|---|---|
| Συνήθως | Χειροκίνητη συγκόλληση |
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Κεντρικός κινητήρας | Metabo Γερμανία |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V 50HZ |
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Συνήθως | Συνήθως συγκόλληση με το χέρι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Συνήθως | Αντικροσία & Επισκευή |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Πίνακας PE |
| Διάμετρο του μανίκου | 1000MM |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Προδιαγραφές | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
|---|---|
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Σχήμα αριθ. | hj-30b |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | Χαμηλή συχνότητα |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
| Υλικό | Δόξα συγκόλλησης HDPE |
| Τετάρτη | 220V 50Hz |
| Σχήμα αριθ. | hj-30b |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | Χαμηλή συχνότητα |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
| Υλικό | Δόξα συγκόλλησης HDPE |
| Τετάρτη | 220V 50Hz |