| Model NO. | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw Type | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |
| Packaging Details | Packing according to Machine |
|---|---|
| Delivery Time | come to an agreement in respect of the delivery time |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Huashida |
| Coating Thickness | 50-100mm |
|---|---|
| Capability | 3-4unit/H |
| Voltage | 220V/380V |
| Medium Temperature | ≤120°C (incidental Peak Value <140°C) |
| Spiral Conveyor Line | Solid Tire |
| τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| τύπο προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Επιφάνεια | ≥SA2.5 |
| Κατάσταση | Νέος |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Υλικό | Εποξειδική |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Χρωματισμός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διοχέτευση αγωγών Αντοκρωσίας |
| Δάχος | 2.0/2.5/3.5mm |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Σύνδεση | Εξεργασία με συγκόλληση |
| Δυνατότητα της επικάλυψης | 1.82.7mm |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος Plc |
| Διάστημα σωλήνα | 1-3 μέτρα |
| Τύπος επικάλυψης | 3LPE (τρία στρώματα πολυαιθυλενίου) |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | Φ219-Φ1420mm |
| Δυνατότητα της επικάλυψης | 1.82.7mm |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος Plc |
| Διάστημα σωλήνα | 1-3 μέτρα |
| Τύπος επικάλυψης | 3LPE (τρία στρώματα πολυαιθυλενίου) |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | Φ219-Φ1420mm |
| Δυνατότητα της επικάλυψης | 1.82.7mm |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος Plc |
| Διάστημα σωλήνα | 1-3 μέτρα |
| Τύπος επικάλυψης | 3LPE (τρία στρώματα πολυαιθυλενίου) |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | Φ219-Φ1420mm |