| Δομή συναρμολόγησης | Συμπληρωματικός τύπος εκχυλίσματος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή χύτευσης εξώθησης |
| Εφαρμογή | Αποχέτευση και αποχέτευση σε δημοτικές εγκαταστάσεις |
| Υλικό | HDPE |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
| Εύρος σωλήνων | 300 mm-3000 mm |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Εφαρμογή | Αποχέτευση και αποχέτευση σε δημοτικές εγκαταστάσεις |
| Στυλ Εξωθητήρα | SJ90× 30, SJ100× 33 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή χύτευσης εξώθησης |
|---|---|
| Δομή συναρμολόγησης | Συμπληρωματικός τύπος εκχυλίσματος |
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |
| Εφαρμογή | Αποχέτευση και αποχέτευση σε δημοτικές εγκαταστάσεις |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
|---|---|
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Υλικό | PP/HDPE |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ΗΜΕΡΕΣ |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6μ/Ελπ.,1,2μ/Ελπ |
|---|---|
| υλικό | PP/HDPE |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Μέγιστη έξοδος | 1000kg/H |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ΗΜΕΡΕΣ |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6μ/Ελπ.,1,2μ/Ελπ |
|---|---|
| υλικό | PP/HDPE |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Μέγιστη έξοδος | 1000kg/H |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
| Υλικό | PP/HDPE |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Αριθμός στρωμάτων | Διπλό στρώμα |
| Δομή | μοναδική δομή τοίχου σε σχήμα «Ι». |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Υλικό | PP/HDPE |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Μέγιστη έξοδος | 1000KG/H |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |