| Λειτουργία τροφοδοσίας | One Feed |
|---|---|
| Βίδα | Μονόβιδα |
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Εξωθητής | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | One Feed |
|---|---|
| Βίδα | Μονόβιδα |
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Εξωθητής | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | One Feed |
|---|---|
| Βίδα | Μονόβιδα |
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Σύστημα Ελέγχου | Siemens plc |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | One Feed |
|---|---|
| Βίδα | Μονόβιδα |
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Εξωθητής | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | One Feed |
|---|---|
| Βίδα | Μονόβιδα |
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Εξωθητής | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 45-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 SETS/Year |
| Τόπος καταγωγής | Τσιντάο, Κίνα |
| HDPE | 600kg/h |
|---|---|
| Υλικό | PP/PE |
| Προσδιορισμός | 1000,00cm * 220,00cm * 180,00cm |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
| Δομή | με δομή «Η». |
|---|---|
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Υλικό | PP/HDPE |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή χύτευσης εξώθησης |
|---|---|
| Εφαρμογή | μεγάλα δημοτικά έργα αποχέτευσης |
| Βίδα | Μονόβιδα |
| Επεξεργασμένη πλαστική | Π.Ε |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Διάμετρος σωλήνα | 2003000mm |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V 50HZ |
| Εφαρμογή | εργασίες αποχέτευσης δρόμων, αποχέτευσης λυμάτων |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Packaging Details | Standard Export Packing |