| Υλικό | PP/HDPE |
|---|---|
| Αριθμός στρωμάτων | Διπλό στρώμα |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Αριθμός στρωμάτων | Διπλό στρώμα |
|---|---|
| Υλικό | PP/HDPE |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Υλικό | PP/HDPE |
|---|---|
| Μέγιστη έξοδος | 1000 κιλά/ώρα |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Υλικό | PP/HDPE |
| Μέγιστη έξοδος | 1000 κιλά/ώρα |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | Π.Ε |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά απορρίμματα, αποχέτευση δρόμων |
| Τύπος | Εξωθητής σωλήνας |
| Εξάτμιση | Μην εξαντλείστε |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Τύπος | Εξωθητής σωλήνας |
|---|---|
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Διάμετρος σωλήνα | 2003000mm |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά απορρίμματα, αποχέτευση δρόμων |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | Π.Ε |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Εγκατεστημένη ισχύ | 380 KW |
| Δομή συναρμολόγησης | Συμπληρωματικός τύπος εκχυλίσματος |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Κατανάλωση νερού | 1.0m ³ /min |
| Εγκατεστημένη ισχύ | 230 KW |
| HDPE | 600kg/h |
|---|---|
| Υλικό | PP/PE |
| Προσδιορισμός | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
| HDPE | 600kg/h |
|---|---|
| Υλικό | PP/PE |
| Προσδιορισμός | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |