| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποίηση |
|---|---|
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| HDPE | 600kg/h |
| Κωδικός HS | 39209990 |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποίηση |
|---|---|
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| HDPE | 600kg/h |
| Κωδικός HS | 39209990 |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποίηση |
|---|---|
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| HDPE | 600kg/h |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6μ/λεπτό, 1,2μ/ελάχ |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποίηση |
|---|---|
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| HDPE | 600kg/h |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6μ/λεπτό, 1,2μ/ελάχ |
| Υλικό | PP/HDPE |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 1 έτος, |
| Εφαρμογή | Σωλήνας, Σωλήνας Παροχής Ενέργειας, Έπιπλα, Διακοσμητικά, Χρησιμοποιείται κυρίως στη διακόσμηση |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
| HDPE | 600kg/h |
|---|---|
| Υλικό | PP/PE |
| Προσδιορισμός | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
| HDPE | 600kg/h |
|---|---|
| Υλικό | PP/PE |
| Προσδιορισμός | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
| Συνολική ισχύς | 400 kW |
|---|---|
| ταχύτητα εκτόξευσης | 05.-5 |
| Χωρητικότητα kg/h | 600 240 |
| Διάσταση (m) | 32*16*6,0 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
| Υλικό | PP/HDPE |
|---|---|
| Αριθμός στρωμάτων | Διπλό στρώμα |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6μ/Ελπ.,1,2μ/Ελπ |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Αριθμός στρωμάτων | Διπλό στρώμα |
| Υλικό | PP/HDPE |
| Μέγιστη έξοδος | 1000kg/H |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |