| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 20-2200 χιλιοστά |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Όλη η ζωή |
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο για εξαγωγή |
| Στρώματα του σκάφους | Ενιαίο πιάτο |
|---|---|
| Προσαρμογή | Προσαρμόσιμο |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000 χλστ |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Υλικό | Π.Ε |
| Χρήση | Επίστρωση αρμών πεδίου |
|---|---|
| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
| Υλικό Βάσης | Π.Ε |
| Συγκολλητικός | EVA |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Πρώτη ύλη | Π.Ε |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| Πάχος επίστρωσης | 1.82.7mm |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τύπος επικάλυψης | 3LPE (τρία στρώματα πολυαιθυλενίου) |
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων | Φ219-Φ1420mm |
| Συνολική ισχύς | 900kW |
| Υλικό | PP/HDPE |
|---|---|
| Μέγιστη έξοδος | 1000 κιλά/ώρα |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Θέση | Εσωτερικός |
|---|---|
| Επίπεδο καθαρισμού | SA2.5 |
| εξωθητήρα | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Τύπος μεθόδου | Αυτόματο |
| Υλικά επικάλυψης | Πολυαιθυλένιο, συγκολλητικό, εποξικό |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008, CE,SGS,ETC. |