| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Υλικό επικάλυψης | Εποξειδική σκόνη, συγκολλητική, πολυαιθυλενίου |
| Δομή επικάλυψης | Φβ, 2lpe, 3lpe |
| Προσδιορισμός | 50-4200mm |
| Υπόστρωμα | ατσάλι |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Υλικό επικάλυψης | Εποξειδική σκόνη, συγκολλητική, πολυαιθυλενίου |
| Δομή επικάλυψης | Φβ, 2lpe, 3lpe |
| Προσδιορισμός | 50-4200mm |
| Υπόστρωμα | ατσάλι |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Προσδιορισμός | PERT-50/200MM |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Προσδιορισμός | PERT-50/200MM |
| Δομή συναρμολόγησης | Συμπληρωματικός τύπος εκχυλίσματος |
|---|---|
| ΕγγύησηΠερίοδος | 12 μηνών |
| Διάμετρος σωλήνα | 110mm2000mm |
| Ξήρανση | HSD-φ1860mm |
| Βιδώστε το αριθ. | Μονής βύθισης |
| Condition | New |
|---|---|
| Screw No. | Single screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Model | ID 200-600mm |
| Model NO. | ID-600-1000 |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Number of Layers | Double Layer |
| Series | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| HDPE | 600kg/H |
|---|---|
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Material | PP/PE |
| Number of Layers | Double Layer |
| Transport Package | Standard Packing |
| Σχήμα αριθ. | 200600mm |
|---|---|
| Υλικό | PP/PE |
| Αριθμός Βίδας | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| HDPE | 600kg/H |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Διάμετρος σωλήνα | 20-2200 χιλιοστά |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008, QS |
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
| Χωρητικότητα εξώθησης | 1000 (kg/ώρα) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο για εξαγωγή |