| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008, QS |
| Επίστρωση | Επιχρίσεις σε σκόνη |
|---|---|
| Μέθοδος Ψεκασμού 1 | ηλεκτροστατικός ψεκασμός |
| Μέθοδος ψεκασμού 2 | Ταυτόχρονη επικάλυψη εσωτερικού εξωτερικού τοίχου |
| Προδιαγραφές | 300-4200 χιλιοστά |
| Ποσοστό αποκατάστασης σκονών | ≥98% |
| Pipe Diameter Range | Φ219-Φ1420mm |
|---|---|
| Μήκος σωλήνων | 1-3 μέτρα |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτόματο/Διαχειρισμένο |
| Coating Type | 3LPE (Three Layer Polyethylene) |
| Packaging Details | According To Customer's Requirement |
| Προδιαγραφές | 300-4200 χιλιοστά |
|---|---|
| Δυνατότητα της επικάλυψης | 150-800 μm |
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Επιχρισμός | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Καθαρό επίπεδο | >=SA2.5 |
| Specification | pipe dia. 300-4200mm |
|---|---|
| Workshop Space | 100m X 24m |
| Coating Thickness | 150-800um |
| Output Speed | 0-6m/Min |
| Coating | Powder Coating |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σετ/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Υλικό | Χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
| Επιχρισμός | ΠΕ |
| Υπόθεση | νέος |
| Δομή 3PE | Εποξικό+Κλειστικό+Πολυαιθυλένιο εκχυλίσματος |
| Διάμ. | 48-3000 χιλ. |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3 χιλ. |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Προσδιορισμός | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται για την παρασκευή υλικών που περιέχουν ο |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Διάμ. | 159-4200 χιλιοστά |
| Μοντέλο επίστρωσης PE | Τύλιγμα |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| εύρος εκπομπής | 159 χλστ |
|---|---|
| Ικανότητα Rocessing | 159 χλστ |
| Κλάση καθαρισμού | Α2.5 |
| Χρησιμοποιημένο υλικό | FBE σκόνη, σύνδεσμος, πολυαιθυλένιο |
| Χρόνος παράδοσης | Συμφωνούν σχετικά με τον χρόνο παράδοσης |