| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| σύστημα ελέγχου | Siemens |
| Κατασκευαστής | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εξάτμιση | Εξάτμιση |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Τύπος υλικού | Σωλήνας από χάλυβα, αφρός πολυουρεθάνης, εξωτερικός σωλήνας HDPE |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εξάτμιση | Εξάτμιση |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Τύπος υλικού | Σωλήνας από χάλυβα, αφρός πολυουρεθάνης, εξωτερικός σωλήνας HDPE |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | 20 έως 2000 mm |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Η Siemens |
| Τύπος μούχλας | Σπειροειδής Μούχλα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τεχνική εξυπηρέτηση δωρεάν, εκπαίδευση των εργαζομένων |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Πρωτοϋλικά | PE80, PE100 |
| Μέγεθος συσκευασίας | 800,00 εκ. * 220,00 εκ. * 200,00 εκ. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
| κατάσταση | Νέο |
|---|---|
| Χρήση | Προμήθεια τηλεθερμίας/ψυγείου |
| Υλικό σωλήνα εργασίας | PERT/PEX/PPR |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| κατάσταση | Νέο |
|---|---|
| Χρώμα | Εθιμο |
| Προδιαγραφές | ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΣΩΛΗΝΑ: 960-1680MM |
| Γύρισμα | Μονό βίδωμα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Υλικό επικάλυψης | Εποξειδική σκόνη, συγκολλητική, πολυαιθυλενίου |
| Δομή επικάλυψης | Φβ, 2lpe, 3lpe |
| Προσδιορισμός | 50-4200mm |
| Υπόστρωμα | ατσάλι |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Υλικό επικάλυψης | Εποξειδική σκόνη, συγκολλητική, πολυαιθυλενίου |
| Δομή επικάλυψης | Φβ, 2lpe, 3lpe |
| Προσδιορισμός | 50-4200mm |
| Υπόστρωμα | ατσάλι |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Υλικό επικάλυψης | Εποξειδική σκόνη, συγκολλητική, πολυαιθυλενίου |
| Δομή επικάλυψης | Φβ, 2lpe, 3lpe |
| Προσδιορισμός | 50-4200mm |
| Υπόστρωμα | ατσάλι |