| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| σύστημα ελέγχου | Siemens |
| Κατασκευαστής | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Τύπος προϊόντος | Πίνακας PE |
|---|---|
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000MM |
| Υλικό παραγωγής | πολυαιθυλένιο |
| Διάμετρος χαλύβδινου σωλήνα | 426, 630, 720, 820,1000,1200mm |
|---|---|
| Αποτελείται από | Πρώτη επίστρωση FBE, μεσαία κόλλα, εξωτερικό στρώμα PE |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
| Εφαρμογή | Συλλέξεις αγωγών μετάδοσης υγρού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Επεξεργασμένο πλαστικό | Π.Ε |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| τύπο προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Πρότυπο | ΑΣTM, GB, DIN |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |