| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
|---|---|
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, Δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
| Κωδικός HS | 847720000000 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ΗΜΕΡΕΣ |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων | HDPE, |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Βιδώστε το αριθ. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων | HDPE, |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Βιδώστε το αριθ. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2months |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Huashida |
| Εκχυλίστης | HSD-120x38 |
|---|---|
| Κατανάλωση δροσίζοντας νερού | 10m3/h |
| Κατανάλωση | 1000m/H |
| Υλικό άξονα | 40cr |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κόψη |
| Τύπος μετάδοσης | Ακαμπτος |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/50Hz |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέθοδος θέρμανσης | Ηλεκτρική θέρμανση |
| Υλικό μόνωσης | Αφρός πολυουρεθάνιου |
| Μήκος σωλήνων | 6 μέτρα |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Τύπος μετάδοσης | Ακαμπτος |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| προσαρμοσμένη | προσαρμοσμένη |
| Κατανάλωση | 1000m/H |
|---|---|
| Μήκος σωλήνων | 6m-12m |
| Πάχος μόνωσης | 20 mm-100 mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/50Hz |
| Σχήμα | ΠΙΠ-1000 |
| Υλικό σωλήνων | HDPE/χάλυβας |
|---|---|
| Κατανάλωση δροσίζοντας νερού | 10m3/h |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | 50mm200mm |
| Συνολική ισχύς | 200Kw |
| Σχήμα | ABC-123 |