| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | Ε/Κ,Δ/Α,Δ/Π,Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 μονάδες/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Τσινγκντάο |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Κατανάλωση νερού | 1.0m ³ /min |
| Εγκατεστημένη Ισχύς | 230 KW |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Τύπος μετάδοσης | Ακαμπτος |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| προσαρμοσμένη | προσαρμοσμένη |
| Συνολική ισχύς | 150 kW |
|---|---|
| Κατανάλωση | 1000 μέτρα την ώρα |
| Υλικό μόνωσης | Αφρός πολυουρεθάνιου |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | 20mm - 200mm |
| σειρά μήκους σωλήνων | 6m - 12m |
| Πρωτοϋλικά | ΠΕ |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60days |
| χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Κλειδιά | Μηχανή κατασκευής πλατών κυματοειδών σωλήνων PE |
| Μέθοδος θέρμανσης | Ηλεκτρική θέρμανση |
| Κατανάλωση | 100-1000 kg/h |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Προσδιορισμός | ΠΕ-910 |
|---|---|
| Κύριος εξωθητής | 130 |
| Διάμετρος σωλήνων (χιλ.) | 1160mm |
| Ικανότητα (kg/h) | 600kg/h |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 σετ το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2months |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |