| Προδιαγραφές | ΠΕ-910 |
|---|---|
| Κύριος εξωθητής | 130 |
| Διάμετρος σωλήνων (χιλ.) | 1160mm |
| Ικανότητα (kg/h) | 600kg/H |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κόψη |
| Τύπος μετάδοσης | Ακαμπτος |
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| πρώτη ύλη | Π.Ε |
| Στυλ σωλήνα | Λεπτός σωλήνας τοίχων |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| πρώτη ύλη | Π.Ε |
| Στυλ σωλήνα | Λεπτός σωλήνας τοίχων |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Υλικό | PP/HDPE |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Μέγιστη έξοδος | 1000KG/H |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Product Category | Corrugated Pipe Production Line |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Product Name | HDPE Plastic Hollow Wall Spiral Pipe Extrusion Line |
| High Stiffness | Yes |
| Economical Construction | Yes |
| Επεξεργασμένη πλαστική | Π.Ε |
|---|---|
| Βίδα | Μονόβιδα |
| Δομή συναρμολόγησης | Εξωθητήρα χωριστού τύπου |
| Διάσταση | 24m*4M*4M |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Υλικό στρώσης μόνωσης | PU άφρισμα |
|---|---|
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Όνομα προϊόντος | Προϊσοποιημένη γραμμή παραγωγής σωλήνων |
| Βίδα | Μονόβιδα |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 110-2200mm ή προσαρμοσμένο |
| πρώτη ύλη | HDPE |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Βαθμονόμηση κενού και ψύξη ψεκασμού νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Διάμετρος σωλήνα | 2003000mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σωλήνες αποχέτευσης, σωλήνες νερού καταιγίδας. |
| Τετάρτη | 380V.50Hz |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Τύπος | Οριζόντια και κατακόρυφα μηχανή |