| Γραμμή παραγωγής πλαστικών σπειροειδών σωλήνων (διάμετρος 300 mm-1200 mm) | 230 KW |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Χρώμα σωλήνα | Μαύρο + Κίτρινο ή Μπλε |
| Χρήση | για την παροχή λυμάτων |
| Ικανότητα παραγωγής | 320-600 |
| Εκχυλίστης | HSD-120x38 |
|---|---|
| Πρωτότυπη ύλη | ΠΕ |
| ΠΛΚ | ΣΙΜΕΝΣ |
| Μέθοδος θέρμανσης | Ηλεκτρική θέρμανση |
| σειρά μήκους σωλήνων | 6m - 12m |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 70-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ,Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 σετ / έτος |
| Τόπος καταγωγής | Τσιντάο, Χουασίντα. |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κόψη |
| Τύπος μετάδοσης | Ακαμπτος |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
|---|---|
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Υλικό | PP/HDPE |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ΗΜΕΡΕΣ |
| Σχήμα αριθ. | 200600mm |
|---|---|
| Υπόθεση | Καινούργιο |
| Υλικό | PP/PE |
| Αριθμός Βίδας | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| HDPE | 600kg/H |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Χωρητικότητα εξώθησης | 1000 (kg/ώρα) |
| Συνολική ισχύς εγκατάστασης | 500 kW |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Χωρητικότητα εξώθησης | 1000 (kg/ώρα) |
| Συνολική ισχύς εγκατάστασης | 500 kW |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Προδιαγραφές | ΠΕ-960 |
|---|---|
| Κύριος εξωθητής | 150 |
| Διάμετρος σωλήνων (χιλ.) | 960 |
| Ικανότητα (kg/h) | 800kg/h |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Συσκευασμένα | ταινία |
|---|---|
| Τοποθεσία | Εσωτερικά |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενή βαθμολόγηση |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | φ20-φ1200mm |
| Χρήση | Διοχέτευση νερού/αερίου/πετρελαίου |