| Βίδα | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Πλαστικό σωλήνα |
| Χρησιμοποιώ | Κεντρική θέρμανση, κιβώτιο ψύξης και φυσικού αερίου |
| Μέθοδος κοπής | Κοπή χωρίς τσιπ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Τύπος προϊόντος | Πλαστικό σωλήνα |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | Π.Ε |
| Εφαρμογή | για την παραγωγή προ-μονωμένου σακάκι σωλήνα |
| Χρησιμοποιώ | Κεντρική θέρμανση, κιβώτιο ψύξης και φυσικού αερίου |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| πρώτη ύλη | Π.Ε |
| Εφαρμογή | Παραγωγή προμονωμένου τζάκετ σωλήνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ΗΜΕΡΕΣ |
| Υλικό προϊόντος | HDPE |
|---|---|
| Εφαρμογή | Παραγωγή προμονωμένου τζάκετ σωλήνα |
| Κατασκευαστής | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Εξάτμιση | Εξάτμιση |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Humidity | 85% without condensation |
| Main Extruder | Sj-90/33,Sj-120/33,Sj-150/33 |
| Diameter Range | 110-2000mm |
| Extrusion Process | Multi-Layer Extrusion |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | Π.Ε |
|---|---|
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Αυτόματη σίτιση με εμβόλιο |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Δομή συναρμολόγησης | Συμπληρωματικός τύπος εκχυλίσματος |
| After-sales Service | After-sales Service |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Raw Material | PE |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Delivery Time | 60 Days |
| Raw Materials | PE80, PE100 |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum |
| Application | Produce Water-Supply Gas-Supply Pressure Pipe |
| Pipe diameter specification | 20-2200mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
| Πρωτοϋλικά | PE80, PE100 |
|---|---|
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενό |
| Εφαρμογή | Κατασκευή σωλήνα πίεσης παροχής νερού-απόδοσης αερίου |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Βαθμός επεξεργασίας επιφανειών | ≥SA2.5 |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 110-2200mm |
| Ικανότητα | 160-200 kg/ώρα |
| Υλικό αγωγών | HDPE |
| Συνολική ισχύς | 200 KW |