| Επεξεργασμένο πλαστικό | PE/PP |
|---|---|
| Τρόπος τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Γύρισμα | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Δομή καναλιού βίδας | Βαθιά βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποίηση |
|---|---|
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| HDPE | 600kg/h |
| Κωδικός HS | 39209990 |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| Δομή Επικάλυψης | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Πιστοποίηση | CE, ISO, RoHS, REACH |
| Coating Thickness | 50-100mm |
|---|---|
| Capability | 3-4unit/H |
| Voltage | 220V/380V |
| Medium Temperature | ≤120°C (incidental Peak Value <140°C) |
| Spiral Conveyor Line | Solid Tire |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
|---|---|
| Συνήθως | Αντικροσία & Επισκευή |
| Τύπος προϊόντος | Πίνακας PE |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Transport Package | Standard Package |
| Βασικό υλικό | ΠΕ |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
|---|---|
| Μέρος 2 | Η γραμμή επικάλυψης με κόλλα (EVA) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Χαρακτηριστικά | υψηλή αποδοτικότητα, ενέργεια - αποταμίευση |
|---|---|
| Δύναμη κινητήρα | 55KW |
| Τύπος | Σωλήνας / φύλλο |
| Χρησιμοποιημένο υλικό | Επικαιροποίηση |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |