| Εύρος Συχνοτήτων | μεσαία συχνότητα |
|---|---|
| Ελεγχος | Αυτόματο |
| Ηλεκτρικό ρεύμα | αντιστροφέας |
| Εξουσία | Ηλεκτρικός |
| Κώδικας Hs | 8515219000 |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| σύστημα ελέγχου | Siemens |
| Κατασκευαστής | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Πυροδοσία | Αυτοψύξη |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πεδίο εφαρμογής | Αντικατοχρωστική επικάλυψη σωλήνων |
| Απορρόφηση νερού | 0,1% |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 200% |
| Διάρκεια του προϊόντος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δυναμικό παραγωγής | 100-1000 kg/h |
| Εφαρμογή | Παραγωγή φύλλων / χαρτών για επικάλυψη |
| Υλικό | PE PP |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη με νερό ή Αερόψυξη |
| Εφαρμογή | Συνδέσεις από σπειροειδώς κυματοειδείς σωλήνες ενισχυμένων από μέταλλο |
|---|---|
| υλικό | Πλαστικό |
| Υλικό ταινίας ηλεκτροσύντησης | ΠΕ και Δίκτυο μετάλλων |
| Διάμετρο φύλλου | 200mm2000mm |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.1mm30mm |
| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Πρότυπο | ΑΣTM, GB, DIN |
| Τοποθεσία | Εσωτερικά |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 0-30℃ |
| Δροσίζοντας νερό | ≤ 15°C,0,15-0,2MPa,0,5m3/min |
| Περιοχή εργαστηρίων | μήκος 120 μέτρα, πλάτος τουλάχιστον 24 μέτρα |
| Προδιαγραφή συστήματος μεταφοράς | Διάστημα 3 m πλάτος 0,85 m |
| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πακέτο μεταφοράς | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Προσδιορισμός | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται για την παρασκευή υλικών που περιέχουν ο |
| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πακέτο μεταφοράς | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Προσδιορισμός | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται για την παρασκευή υλικών που περιέχουν ο |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Επιφάνεια | ≥SA2.5 |
| Κατάσταση | Νέος |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Υλικό | Εποξειδική |