| Συνήθως | Αντικροσία & Επισκευή |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Πίνακας PE |
| Διάμετρο του μανίκου | 1000MM |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | 200600mm |
|---|---|
| Υλικό | PP/PE |
| Αριθμός Βίδας | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| HDPE | 600kg/H |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Τύπος προϊόντος | Φύλλα PVC / PE / PP / ABS / PP / PS |
|---|---|
| Στρώματα του σκάφους | Μονό & πολυεπίπεδο φύλλο |
| Πάχος προϊόντος | 0,1-30 χλστ |
| Κατάσταση | Νέος |
| Διάμετρος προϊόντος | Μέγιστο 3000 mm |
| Σύστημα τροφοδοτών | Κενός τροφοδότης |
|---|---|
| Συσκευασμένα | ξύλινες περιπτώσεις και παλέτες |
| Σειρά σωλήνων | 110-2000 χιλιοστά |
| Συσκευή ελκυστήρα | Τρακτέρ από 4 έως 12 σαγόνων |
| Τέμνουσα συσκευή | ΠΛΑΝΗΤΙΚΟΣ ΚΟΠΤΗΣ |
| Δυνατότητα κοπής | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Συγκεκριμένη πυκνότητα | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| αντοχή σε έλξη | 20 MPA |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 350% |
| Χρόνος παράδοσης | 10workdays |
| Δυνατότητα κοπής | ≥ 110 N/cm |
|---|---|
| Δυνατότητα τέντωσης | MPA 30 |
| Σημείωση | Προμονωτικά σωλήνες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 6000 τεμάχια/ημέρα |
| Χρόνος παράδοσης | 10 εργάσιμες ημέρες |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PE/PP |
|---|---|
| Τρόπος τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Γύρισμα | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Δομή καναλιού βίδας | Βαθιά βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποίηση |
|---|---|
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| HDPE | 600kg/h |
| Κωδικός HS | 39209990 |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| Δομή Επικάλυψης | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Πιστοποίηση | CE, ISO, RoHS, REACH |
| Coating Thickness | 50-100mm |
|---|---|
| Capability | 3-4unit/H |
| Voltage | 220V/380V |
| Medium Temperature | ≤120°C (incidental Peak Value <140°C) |
| Spiral Conveyor Line | Solid Tire |