| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000mm |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Κωδικός ΕΣ | 847710900 |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 2000 Σετ/Ημέρα |
| Τόπος καταγωγής | Τσινγκντάο Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 2000 Σετ/Ημέρα |
| Τόπος καταγωγής | Τσινγκντάο Κίνα |
| Διάμετρο του μανίκου | 1000MM |
|---|---|
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο κοινού αγωγού |
|---|---|
| Σύνδεση | συγκόλληση |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Προδιαγραφές | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
|---|---|
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
|---|---|
| Υλικό | PP/PE/PVC |
| Πακέτο μεταφοράς | Κουτί από κράμα |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από κράμα |
| Προδιαγραφή | 10-20 χιλιόγραμματα/τυλίγμα |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ | 8477209000 |
| Χρώμα | Από τη διαταγή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Εύρος Συχνοτήτων | μεσαία συχνότητα |
|---|---|
| Ελεγχος | Αυτόματο |
| Ηλεκτρικό ρεύμα | αντιστροφέας |
| Εξουσία | Ηλεκτρικός |
| Κώδικας Hs | 8515219000 |