| Τύπος προϊόντος | Πλαστικό σωλήνα |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | Π.Ε |
| Εφαρμογή | για την παραγωγή προ-μονωμένου σακάκι σωλήνα |
| Χρησιμοποιώ | Κεντρική θέρμανση, κιβώτιο ψύξης και φυσικού αερίου |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Υπόθεση | νέος |
|---|---|
| Πρωτοϋλικά | ΠΕ |
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Υλικό κιβωτίων | Κεντρικό σώμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πεδίο παραγωγής | Προϊόντα |
| Σύστημα τροφοδοτών | Κενός τροφοδότης |
| Πρωτοϋλικά | ΠΕ |
| Μήκος γραμμών παραγωγής | 30-50 μέτρα |
| Προδιαγραφές | ΠΕ-910 |
|---|---|
| Κύριος εξωθητής | 130 |
| Διάμετρος σωλήνων (χιλ.) | 1160mm |
| Ικανότητα (kg/h) | 600kg/H |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Προδιαγραφές | ΠΕ-910 |
|---|---|
| Κύριος εξωθητής | 130 |
| Διάμετρος σωλήνων (χιλ.) | 1160mm |
| Ικανότητα (kg/h) | 600kg/H |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Προδιαγραφές | ΠΕ-910 |
|---|---|
| Κύριος εξωθητής | 130 |
| Διάμετρος σωλήνων (χιλ.) | 1160mm |
| Ικανότητα (kg/h) | 600kg/H |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2months |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Προσδιορισμός | ΠΕ-910 |
|---|---|
| Κύριος εξωθητής | 130 |
| Διάμετρος σωλήνων (χιλ.) | 1160mm |
| Ικανότητα (kg/h) | 600kg/h |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Δύναμη | 380V/50Hz |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | λαστιχένιος αφρός |
| Αυτοματοποίηση | Πλήρως αυτόματο |
| Δυνατότητα παραγωγής | 500-1000 kg/h |